Tästä löydät harrasteryhmiemme valmentajien nimet, harjoitusajat ja -paikat!
Ilmoittautuminen ryhmiin alkaa Hoikan kautta keskiviikkona 14.8 klo 8

 

Taaperot (1-3 v.)
su Urheilutalon telinesali klo 14.45-15.30, Jenni Päivänurmi-Vinni

Voimistelukoulu 2 (3-5 v.)
la Tikkamäentien sali klo 11-11.45, Aida Tuupanen ja Viivi Pajarinen

Voimistelukoulu 3 (4-6 v.)
su Nepenmäen urheiluhallin tanssisali klo 14-14.45, Nea Koistinen ja Pihla Ahtiainen

Alkeisryhmä 1 (4-6 v.)
ti Tikkamäentien sali klo 17.15-18, Hanna Ruottinen ja Johanna Nuutinen

Alkeisryhmä 2 (5-7 v.)
to Rantakylän urheiluhalli klo 18.15-19, Oona Lemmetty ja Nelli Hietala

Alkeisryhmä 3 (yli 8 v. uudet harrastajat)
la Tikkamäen Sali klo 12-12.45 Aida Tuupanen ja Viivi Pajarinen

Jatkoryhmä 1 (5-8 v.)
to Rantakylän urheiluhalli klo 17-18.30, Oona Lemmetty ja Nelli Hietala

Jatkoryhmä 2 (7-9 v.)
pe Nepenmäen urheiluhalli klo 17-18.30, Hanna Ruottinen ja Anita Niiranen

Jatkoryhmä 3 (yli 9 vuotiaat)
su Nepenmäen urheiluhalli klo 18-19.30 Hanna Ruottinen ja Anita Niiranen

Pojat (yli 7 v.)
su Niinivaaran urheiluhalli klo 12-13.30 Ella Haring ja Kerttu Vähä

Iltapäiväryhmä (1-4 lk)
ke Urheilutalon telinesali klo 14.30-15.30 Miira Voutilainen ja Erika Tuovinen

Tavoitteellinen iltapäiväryhmä (varmista osallistumisesi valmentajalta!)
ke Urheilutalo klo 14.30-16.30 Miira Voutilainen

Freegym 1 (6-9 v.)
pe Nepenmäen urheiluhalli klo 17.30-18.30 Liljamari Härkin ja Iiris Kailasalo

Freegym 2 (yli 10 v.)
la Nepenmäen urheiluhalli klo 12-13 Liljamari Härkin ja Anna-Sofia Den Herder

Teamgymin taitoryhmä (yli 7v.)
ma Niinivaaran urheiluhalli klo 16.30-18 Aida Tuupanen ja Liljamari Härkin
pe Nepenmäen urheiluhalli klo 16-17.30

Telinevoimistelun taitoryhmä (yli 7 v.)
ti telinesali klo 18-19.30 Liljamari Härkin ja Mona Hartikainen
la telinesali klo 16.30-18

Telinevoimistelun harrastekilparyhmä
ma telinesali klo 16-17.30 Aada Hartikainen ja Anita Niiranen
la telinesali klo 14.30-16.30 Aada Hartikainen ja Aino Nuutinen

Teamgymin harrastekilpa/2 lk
ti Niinivaaran urheiluhalli klo 16-18 Aida Tuupanen ja Henni Ruottinen
to telinesali klo 17-19
la telinesali klo 16.30-18




 

 

 

HARJOITUSPAIKKOJEN OSOITTEET
Niinivaaran urheiluhalli: Vakkosalmenkatu 11
Nepenmäen urheiluhalli: Kärpänkatu 7
Urheilutalo: Koskikatu 12
Tikkamäentien sali: Tikkamäentie 17
Rantakylän urheiluhalli: Pataluodonkatu 2, 80160 Joensuu